"
Відбувся п'ятий турнір пам'яті засновника дзюдо у Білій Церкві
Юні борці присвятили свої перемоги В’ячеславу Овсійовичу Передерію

9 квітня у ДЮСШ «Богатир» відбувся V юнацький турнір з дзюдо, присвячений пам’яті засновника боротьби дзюдо у Білій Церкві В’ячеслава Овсійовича Передерія на призи РІА «Бліц».

На татамі вийшли юні борці Білої Церкви (ДЮСШ «Богатир» та ДЮСШ «Олімп»), Боярки, Василькова, Житомира, Фастова, Українки, Корсунь-Шевченківського, Коцюбинського, Коростишева (Житомирська обл.) та села Озерне Білоцерківського району. Загалом змагалося близько двохсот юнаків 1997-1998 та 1999-2001 р.н.

На урочистому відкритті виступила дружина В’ячеслава Овсійовича - Тетяна Андріївна, яка висловила подяку організаторам турніру Алієву Ахмеду, Кошелю Вадиму та Кошелю Олегу, а також офіційному спонсору змагань - колективу РІА «Бліц» та його керівникові Богдану Яременку. Пані Тетяна побажала учасникам змагань міцного здоров’я, наполегливості та натхнення, успіхів у підкоренні нових спортивних висот в ім’я процвітання України.

Директор ДЮСШ «Богатир» Валерій Падалець привітав учасників турніру та розповів юним дзюдоїстам про спортивний шлях В’ячеслава Передерія.

Інформаційними спонсорами виступили ПП «Гриф» та інформаційний портал міста Біла Церква bc.ua.

Переможці та призери отримали нагороди РІА «Бліц» - кубки, медалі та грамоти.

Кубком за кращу техніку було відзначено Артема Дяконця (Біла Церква ДЮСШ «Богатир»), який дійсно продемонстрував різноманітний технічний арсенал і на кожну сутичку витрачав лише декілька секунд.

Приз за волю до перемоги отримав наймолодший учасник турніру Абувалі Байбієсов, який здобув дві перемоги, але за браком досвіду виступів на змаганнях не зміг поборотися за призи.
Результати змагань:

1997-1998 р.н., вагова категорія 42 кг

1 місце         АНІСІМОВ Володимир (Васильків)
2 місце         ДАЛЛАКЯН Альберт (Васильків)
3 місце         ХОПТЯН Юрій (Біла Церква, ДЮСШ «Богатир»)
3 місце         КРИВОРУЧКО Олександр (Коростишів)

1997-1998 р.н., вагова категорія 46 кг

1 місце         ОРЕЛ Ігор (Коростишів)
2 місце         ГОРОБЧУК Олександр (Коростишів)
3 місце         МОЗОЛЬ Денис (Фастів)
3 місце         СОЛОДЕНКО Єгор (Васильків)

1997-1998 р.н., вагова категорія 50 кг

1 місце         ТАТАРЧУК Антон (Васильків)
2 місце         ДАДАХАНОВ Абдурахман (Біла Церква, ДЮСШ «Богатир»)
3 місце         НЕГОДА Микита (Українка)
3 місце         БУДОВСЬКИЙ Євген (Біла Церква, ДЮСШ «Олімп»)

1997-1998 р.н., вагова категорія 50+ кг

1 місце         ГУДЗОВСЬКИЙ Ростислав (Васильків)
2 місце         СААКЯН Мкртич (Біла Церква, ДЮСШ «Олімп»)
3 місце         АРТЕМЧУК Віталій (Корсунь-Шевченківський)
3 місце         НАГРЕБЕЦЬКИЙ Володимир (Біла Церква, ДЮСШ «Олімп»)

1999-2001 р.н., вагова категорія 24 кг

1 місце         ЛІФАНОВ Іван (Коцюбинське)
2 місце         КУЛАКІВСЬКИЙ Олександр (Коцюбинське)
3 місце         ОНЕНКО Ярослав (Біла Церква, ДЮСШ «Олімп»)
3 місце         МАГОМЕДОВ Магомед (Українка)

1999-2001 р.н., вагова категорія 27 кг

1 місце         НОВАК Сергей (Боярка)
2 місце         КАЗІМІРОВ Владислав (Коцюбинське)
3 місце         ОЗІМІНСЬКИЙ Павло (Біла Церква, ДЮСШ «Олімп»)
3 місце         БОНДАР Назар (Васильків)

1999-2001 р.н., вагова категорія 30 кг

1 місце         ХОЛЯВКА Богдан (Коцюбинське)
2 місце         СЛІПЧЕНКО Антон (Васильків)
3 місце         ГРУШОВСЬКИЙ Тарас (Боярка)
3 місце         ГАЗАНФАРОВ Шахбаз (Біла Церква, ДЮСШ «Богатир»)

1999-2001 р.н., вагова категорія 34 кг

1 місце         КАНТАНЮК Денис (Васильків)
2 місце         ЯКОВІН Богдан (Васильків)
3 місце         ЖЕВАГА Микита (Боярка)
3 місце         СМОВЖ Артем (Боярка)

1999-2001 р.н., вагова категорія 38 кг

1 місце         СТАНІЛОГА Артем (Васильків)
2 місце         КЛИМЕНКО Микола (Васильків)
3 місце         Садівський Олександр (с. Озерне, Білоцерківський район)
3 місце         МАГОМЕДОВ Руслан (Українка)

1999-2001 р.н., вагова категорія 42 кг

1 місце         МИХАЙЛОВСЬКИЙ Антон (Васильків)
2 місце         УРСУЛ Владислав (Васильків)
3 місце         ВДОВЕНКО Артем (Боярка)
3 місце         СТАНІЛОГА Максим (Васильків)

1999-2001 р.н., вагова категорія 50 кг

1 місце         ДЯКОНЕЦЬ Артем (Біла Церква, ДЮСШ «Богатир»)
2 місце         ЧМІЛЕНКО Владислав (Корсунь-Шевченківський)
3 місце         КОХАН Ігор (Васильків)
3 місце         МАЛАНІН Віктор (Боярка)

Світлана Варламова
НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ ДЗЮДО КИЇВЩИНИ