VI юнацький
турнір з дзюдо
присвячений пам'яті
В'ячеслава Овсійовича Передерія

7 квітня 2012 р.                      Біла Церква

Категорії

Результати

Um-24
1.Данило КУЛІНІЧОдеса (Т)
2.Філіп ОСТРИНСЬКИЙОдеса (Т)
3.Павло ЗАЙЧЕНКООдеса (Д)
3.Андрій БОРИСЕНКОВишневе
5.Домінік МЮЛЬГАНСУжгород
5.Юрій ЛИННИКВишневе
7.Влад ЮРЧЕНКОВасильків
7.Богдан ГОНЧАРУКВасильків
Um-27
1.Іван ЛІФАНОВКоцюбинське
2.Богдан КУЦЬДрабів
3.Олександр КУЛАКІВСЬКИЙКоцюбинське
3.Умар ЮЛДАШЕВКиїв
5.Ілля ДЕРЕВ’ЯНКОКоцюбинське
5.Олександр ІЩЕНКОВасильків
7.Іван КАКАБАДЗЕУжгород
7.Максим КОСТЕНКООзерне
Um-30
1.Назар КУЛЕШОВОдеса (Д)
2.Євген КОЗІНДрабів
3.Іван МАХІНЬКОВасильків
3.Ігор ЦУРКАНОдеса (Т)
5.Руслан НАКОНЕЧНИЙВасильків
5.Арсеній РЕЗНІЧЕНКОКорсунь-Ш.
7.Олексій ВОЛИНЕЦЬВасильків
7.Сергій ПИШКАУжгород
Um-34
1.Богдан ХАРИТОНОВВасильків
2.Ігор ДОЦЕНКОКоцюбинське
3.Віталій ФАЛЕЕВВасильків
3.Максим МАРЧЕНКОКам'янка
5.Павло МУШТАВасильків
5.Ігор ФЛЬОРАКиїв
7. МУХІН ВІКТОРБ.Церква "О"
7.Олександр КРАСІЛОВСЬКИЙВасильків
Um-38
1.Денис ХАРЛАПМиколаїв
2.Юрій ЯКОВЕНКО Б.Церква "О"
3.Арсеній РИМЛЯНСЬКИЙБ.Церква "Б"
3.Олег ДЕРЬКАЧОдеса (Т)
5.Роман МЕЛЬНИЧЕНКОМиколаїв
5.Роман ЗРАЖЕВСЬКИЙВишневе
Um-42
1.Дмитро САВЧЕНКОКорсунь-Ш.
2.Богдан РЯБОШАПКАКам'янка
3.Денис КОШМАНУжгород
3.Тимур ГРИГОРЧУК Б.Церква "Б"
5.Костянтин КОВГАНКоцюбинське
5.Денис КОЗАКВишневе
7.Дмитро СТОЛЯР Б.Церква "О"
U-34
1.Валерій СКАЛЬСЬКИЙОдеса (Т)
2.Антон СЛІПЧЕНКОВасильків
3.Діма КАРЗМІРУКВасильків
3.Віталій ТЕРЕНТЬЄВМиколаїв
5.Владислав ГЕЙЛЕНКО Б.Церква "О"
5.Шахбаз ГАЗАНФАРОВБ.Церква "Б"
7.Абдулахад БАЙБІЄСОВ Б.Церква "Б"
7.Сергій НОВАКБоярка
U-38
1.Артем СТАНІЛОГАВасильків
2.Богдан ЯКОВІНВасильків
3.Микита ЖЕВАГАБоярка
3.Вадим ТІТКОВВасильків
5.Денис КАНТАНЮКВасильків
5.Євгеній ЧУЛКОВМиколаїв
7.Богдан ЖЕРЕБКОВасильків
7.Вячеслав БОРИСЕНКОВишневе
U-42
1.Захар ДМИТРІЄВВасильків
2.Коля КЛИМЕНКОВасильків
3.Богдан ЗГУРІВСЬКИЙДрабів
3.Ігор ДОБРОБОГДрабів
5.Аргішт ЮЗБАЩЯНОдеса (Т)
5.Міша САБАДАШВасильків
7.Іван ВАРУШАКоцюбинське
7.Олександр САДІВСЬКИЙОзерне
U-46
1.Антон МИХАЙЛОВСЬКИЙВасильків
2.Максим СТАНІЛОГАВасильків
3.Артем ГУЗЕНКОВишневе
3.Влад УРСУЛВасильків
5.Олег СИРИЦЯДрабів
5.Дмитро ПІЩИК Б.Церква "О"
7. Дмитро ПРОКОПЕНКОФастів
7.Ілля МИХАЙЛОВКоцюбинське
U-50
1.Богдан МЕЛЬНИЧЕНКООдеса (Т)
2.Артем БОДЯКОФастів
3.Георгій ШУБІТІДЗЕВишневе
3.Владислав МАЙБОРОДАМиколаїв
5.Владислав ШЕХОВЦОВ Б.Церква "О"
5.Владислав ДІДЕНКОМиколаїв
7.Артур КОРЕЛОВБоярка
7.Артем ВДОВЕНКОБоярка
U-55
1.Евген ОМЕЛЬЧЕНКОВасильків
2.Ігор КОХАНВасильків
3.Федір ЦИМБАЛЮКВасильків
3.Денис РЕВЕНКОВасильків
5.Олександр ЛОБАНЬ Б.Церква "О"
5.Артем ХАЧЕБАБЯНВишневе
7.Руслан ХОМЕНКОБ.Церква "Б"
U-60
1.Артем ДЯКОНЕЦЬБ.Церква "Б"
2.Олександр МУРЗІН Б.Церква "О"
3.Нікіта МАЙДАНИК Б.Церква "О"
3.Евген ЧУРАЧЕНКОВасильків
5.В'ячеслав БЕРЕГЕЛЯ Б.Церква "Б"
5.Богдан ПУШЕНКОВишневе
7.Олександр БУРБІЯНВишневе
U-66
1.Ігор ЩЕРБИНАОдеса (Т)
2.Віктор МАЛАНІНБоярка
3.Павло КОЛОСБоярка